Lyngdorf TDAI-1120
Kód: LYN.TDA1120
Neohodnoceno
Dodání do 4 až 5 dnů
Můžeme doručit do:
Stereo streamovací integrovaný zesilovač
Detailní informace
Detailní popis produktu
Široké možnosti streamování
Přehrávání na dosah ruky
Pokročilá korekce akustiky místnosti
Technická specifikace:
  • Výstupní výkon: 2 x 120 W RMS @ 4Ohm / 2 x 60 W RMS @ 8Ohm
  • Digitální vstupy (asynchronní): 2 x koaxiální (max. 192kHz/24bit), 2 x optický (max. 96 kHz/24bit), 1 x HDMI (TV ARC)
  • Analogové vstupy: 1 x Phono MM RCA (RIAA / 47kOhm 100pF), 1 x linkový stereo RCA (max. vstupní napětí: 4.0V = 0dBFS), 1 x mikrofonní vstup (XLR) pro kalibraci RoomPerfectTM
  • Analogový výstup: 1 x linkový stereo RCA (75ohm, max. výstupní úroveň 4 Vrms)
  • Audio specifikace: frekvenční rozsah: ±0,5dB 20 - 20,000 Hz; celkové harmonické zkreslení: max. 0.05% 20 - 20,000 Hz, THD-N 1w/8ohm 0,04%, THD-N 1w/4ohm 0,04%