Dynamické mikrofony

Nejprodávanější

D1006 1
LD Systems D 1006
Dodání do 4 až 5 dnů
Kód: D1006
 
1 150 Kč
LDMICSET1 1
LD Systems MIC SET 1
Dodání do 4 až 5 dnů
Kód: LDMICSET1
 
1 840 Kč
HeilSound PR40Gold
Heil Sound PR40 Gold
Ověřte si dostupnost
Kód: PR40GOLD
 
12 390 Kč
85 položek celkem
Golden Age Project R 1 Tube Active
CYBER MONDAY
10 660 Kč –55 %
4 750 Kč

Dynamický mikrofon,páskový, aktivní, 12AX7, osma

Kód: GAP1081076
Audix OM7
CYBER MONDAY
Audix OM7
Skladem (2 ks)
6 500 Kč

Dynamický zpěvový mikrofon

Kód: AUDIXOM7
Audix OM11
Audix OM11
Skladem (1 ks)
6 125 Kč

Dynamický zpěvový mikrofon

Kód: AUDIXOM11
Audix OM6
Audix OM6
Skladem (2 ks)
5 500 Kč

Dynamický zpěvový mikrofon

Kód: AUDIXOM6
Audix OM5
Audix OM5
Skladem (2 ks)
4 250 Kč

Dynamický zpěvový mikrofon

Kód: AUDIXOM5
SHURE 55SH-II
SHURE 55SH-II
Ověřte si dostupnost
4 390 Kč

Dynamický zpěvový mikrofon

Kód: 55SH-II
Golden Age Project D 2
CYBER MONDAY
3 790 Kč –41 %
Golden Age Project D 2
Skladem (2 ks)
2 250 Kč

Velkomembránový dynamický mikrofon, kardioida.

Kód: GAP1081092
SHURE BETA 58A
CYBER MONDAY
SHURE BETA 58A
Skladem (1 ks)
4 690 Kč

Dynamický zpěvový mikrofon

Kód: BETA58A
SHURE SM58-LCE
Tip
SHURE SM58-LCE
Skladem (5 ks)
2 890 Kč

Dynamický zpěvový mikrofon

Kód: SM58-LCE
Audix OM3S
Audix OM3S
Skladem (3 ks)
4 250 Kč

Dynamický zpěvový mikrofon s vypínačem

Kód: AUDIXOM3S
Audix OM2S
Audix OM2S
Ověřte si dostupnost
3 250 Kč

Dynamický zpěvový mikrofon s vypínačem

Kód: AUDIXOM2S
Audix OM3
Audix OM3
Skladem (1 ks)
3 500 Kč

Dynamický zpěvový mikrofon

Kód: AUDIXOM3
Sennheiser E835
Sennheiser E835
Ověřte si dostupnost
2 590 Kč

Mikrofon Sennheiser E835.

Kód: E835
melody
LEWITT MTP 440 DM
Dodání do 4 až 5 dnů
2 475 Kč

Profesionální nástrojový mikrofon pro nasazení v živých vystoupeních.

Kód: HN148189
Audix OM2
Audix OM2
Skladem (1 ks)
2 500 Kč

Dynamický zpěvový mikrofon

Kód: AUDIXOM2
Sennheiser E835-S
Sennheiser E835-S
Ověřte si dostupnost
2 190 Kč

Mikrofon Sennheiser E835-S.

Kód: E835-S
Arturia MicroFreak Gooseneck Microphone
690 Kč

Mikrofon vhodný k syntezátoru Arturia MicroFreak.

Kód: 570101_MIC
ae6100 2 sq
Audio-Technica AE6100
Ověřte si dostupnost
5 650 Kč

Vokálový dynamický mikrofon.

Kód: AE6100
Nahoru
Další produkty