Dynamické mikrofony

Nejprodávanější

SHURE SM58-LCE
SHURE SM58-LCE
Skladem (1 ks)
Kód: SM58-LCE
 
2 590,01 Kč
HeilSound PR40Gold
Heil Sound PR40 Gold
Ověřte si dostupnost
Kód: PR40GOLD
 
12 390 Kč
HeilSound PR40Chrome
Heil Sound PR40 Chrome
Ověřte si dostupnost
Kód: PR40CHROME
 
12 390 Kč
86 položek celkem
Golden Age Project R 1 Tube Active
VÝPRODEJ
10 660 Kč –42 %
6 150 Kč

Dynamický mikrofon,páskový, aktivní, 12AX7, osma

Kód: GAP1081076
Audix OM7
Akce
6 475 Kč –5 %
Audix OM7
Skladem (2 ks)
6 150 Kč

Dynamický zpěvový mikrofon

Kód: AUDIXOM7
Audix OM6
Akce
4 625 Kč –23 %
Audix OM6
Skladem (3 ks)
3 550 Kč

Dynamický zpěvový mikrofon

Kód: AUDIXOM6
Audix OM5
Audix OM5
Skladem (1 ks)
4 090 Kč

Dynamický zpěvový mikrofon

Kód: AUDIXOM5
SHURE 55SH-II
SHURE 55SH-II
Ověřte si dostupnost
4 300 Kč

Dynamický zpěvový mikrofon

Kód: 55SH-II
Golden Age Project D 2
Golden Age Project D 2
Skladem (3 ks)
2 925 Kč

Velkomembránový dynamický mikrofon, kardioida.

Kód: GAP1081092
SHURE BETA 58A
SHURE BETA 58A
Skladem (2 ks)
4 090 Kč

Dynamický zpěvový mikrofon

Kód: BETA58A
SHURE SM58-LCE
SHURE SM58-LCE
Skladem (1 ks)
2 590,01 Kč

Dynamický zpěvový mikrofon

Kód: SM58-LCE
Audix OM3S
Audix OM3S
Skladem (4 ks)
2 990 Kč

Dynamický zpěvový mikrofon s vypínačem

Kód: AUDIXOM3S
Sennheiser E845-S
Akce
2 450 Kč –6 %
Sennheiser E845-S
Skladem (1 ks)
2 300 Kč

Dynamický mikrofon Sennheiser E845-S.

Kód: E845-S
Audix OM3
Audix OM3
Skladem (2 ks)
2 690 Kč

Dynamický zpěvový mikrofon

Kód: AUDIXOM3
Sennheiser E835
Sennheiser E835
Ověřte si dostupnost
2 590 Kč

Mikrofon Sennheiser E835.

Kód: E835
melody
LEWITT MTP 440 DM
Dodání do 4 až 5 dnů
2 475 Kč

Profesionální nástrojový mikrofon pro nasazení v živých vystoupeních.

Kód: HN148189
Audix OM2
Audix OM2
Skladem (2 ks)
2 190 Kč

Dynamický zpěvový mikrofon

Kód: AUDIXOM2
Sennheiser E835-S
Sennheiser E835-S
Ověřte si dostupnost
2 190 Kč

Mikrofon Sennheiser E835-S.

Kód: E835-S
Golden Age Project D 1
VÝPRODEJ
1 990 Kč –41 %
Golden Age Project D 1
Skladem (3 ks)
1 175 Kč

Dynamický mikrofon, kardioida.

Kód: GAP1081090
AKG P5 S live
Akce
1 400 Kč –23 %
AKG P5 S live
Skladem (1 ks)
1 075 Kč

Dynamický zpěvový mikrofon s vypínačem

Kód: 9002761026948
Arturia MicroFreak Gooseneck Microphone
690 Kč

Mikrofon vhodný k syntezátoru Arturia MicroFreak.

Kód: 570101_MIC
Nahoru
Další produkty

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení